You are here

Kvalifikačný zápas s Mental Discorders (Špačince, 1. 7. 2015)

A máme tu druhý kvalifikačný zápas. Ten prvý zápas sme s Outsitermi prehrali a keďže Outsiteri prehrali s Mentalom Discorders v pomere 15:17 našou jedinou nádejou je vyhrať nad MD aspoň o 5 bodov. Netreba ani pripomínať, že MD sú najmenej 16-násobným majstrom Slovenska a tak táto úloha bude nesmierne náročná.

Vzájomné meranie síl prebehlo v  stredu 1.7.2015 o 19:00 v špačinskej futbalovej aréne.

U.F.O. Špačince:Jozef Horváth, Tomáš Lehuta, Zdeno Lehuta, Martin Kušnier, Jozef Šiška, Matej Peterka, Milan Hajšo, Samuel Strečanský, Dominika Šišková, Baša Šišková, Soňa Kubišová, Sabina Hluchová, Bibiána Pinkasová, Miška Rafajová.

Ako morálne podpora však prišli ďalší šiesti hráči povzbudzovať...

Cieľ sme začali napĺňať už od úvodu. Začali sme veľmi dobre a po pár bodoch sme neustále vyhrávali nad súperom o dva body. Za stavu 6:4 sme útočili na ďalší bod, ale žiaľ sme našu šancu na zvýšenie náskoku nevyužili. Súperovi sa podarilo znížiť na 6:5 a sériovou pekných bodov sme prehrali polčas 8:9. Napriek tomu bola naša hra veľmi dobrá, oveľa lepšia ako proti Outsiterom. Žiaľ po polčase sme opäť začali robiť chyby. A súper sa nám začal bodovo vzďaľovať. Tento nápor sme nedokázali zastaviť a tak sa skóre obrátilo na 9:15. V závere sme už nedokázali zabrať a s výsledkom niečo urobiť a tak súper poľahky dokonal našu skazu. Zápas tak skončil 9:17. Prehra rovnakým výsledkom ako proti Outsiterom.

Tým bola ukončená kvalifikácia, ktorú vyhral tím Mental Discorders, na druhom mieste skončil tím Outsiters a na treťom (zámerne nepíšeme poslednom) tím U.F.O. Špačiniec.

Uvidíme koľko miesteniek nakoniec Slovensko dostane, no ak motyka vystrelí, na mieste sa prepadneme, čelom múr prebijeme, dieru do neba vystrelíme a drevo do lesa donesieme tak sa na turnaj aj my dostaneme.

Ďakujeme obom tímom za pekné spiritové zápasy a želáme veľa úspechov v reprezentovaní našej krajiny.

Výsledok zápasu: U.F.O. ŠpačinceMental Discorders(9:17)